Laserowe

18.05.2017

Dzisiaj przedstawiamy Wam myszki bezprzewodowe, laserowe z najwyższej półki, oferta specjalnie dla graczy. Zapraszamy:

1

1. Mysz Gigabyte Aire M93 Ice Gaming – 250 zł

Firma Gigabyte została założona na Tajwanie w 1986 i od samego początku specjalizowała się w produkcji płyt głównych, kart graficznych, laptopów i innej elektroniki użytkowej. Z małej jednoosobowej firmy rozrosła się do prawdziwego giganta zatrudniającego ponad 7000 osób w ponad 40 różnych krajach i będącego prawdziwym specjalistą w swojej klasie, o czym świadczy także fakt, że co roku wypuszczają kilkadziesiąt milionów płyt głównych. Co ciekawe na początku ich pierwszym klientem była do dzisiaj też znana z jakości firma – Alienware. Gigabyte kładzie bardzo duży nacisk na innowacje, dzięki czemu ma często w zanadrzu nowsze i ciekawsze funkcjonalności niż konkurencja. Na przykład Gigabyte jako pierwszy wypuszczał płyty główne w technologii Ultra Durable z wysokiej jakości kondensatorami na mocniejszej płytce drukowanej, dzięki czemu mają one zdecydowanie dłuższą średnią długość życia.

2

2. Mysz Razer Mamba 16000 EU – 740 zł

Razer Mamba to najbardziej zaawansowana gamingowa mysz na świecie. To najlepsze narzędzie dla graczy z pasją i z potrzebą wyrażenia własnego stylu, którzy nie tolerują żadnych kompromisów. Sercem myszy jest doskonały i ultra-precyzyjny sensor, który stanowi ukłon w stronę miłośników najpotężniejszych maszyn gamingowych – dzięki czułości aż 16 000 DPI, sensor Razer Mamba umożliwi komfortową grę w rozdzielczościach 4K i wyższych

3

3. Mysz Asus ROG Spatha – 850 zł

DWANAŚCIE PROGRAMOWALNYCH PRZYCISKÓW DO GIER MMO
ROG Spatha ma w sumie 12 programowalnych przycisków, w tym sześć w zasięgu kciuka. Zapewniają intuicyjne dowodzenie i sterowanie. Idealnie leży w dłoni. Ergonomiczny kształt zapewnia miłe wrażenia dotykowe i reagowanie myszy.
KONFIGUROWALNE GNIAZDA WTYKOWE
Przyciski w myszach do gier przyjmują znacznie więcej nacisku i właśnie dlatego przyciski ROG Spatha wyposażono w trwałe przełączniki Omron® o żywotności 20 mln kliknięć. Ekskluzywne konfigurowalne gniazda umożliwiają również łatwą personalizację.

10.05.2017

Specjalnie z myślą dla graczy do naszego katalogu wprowadzamy myszki przewodowe, laserowe:

1

1. Mysz Quer Gamer 566 – 50 zł

Seria Quer gamer dedykowana jest osobom grającym w gry komputerowe. Precyzyjna nawigacja dzięki solidnej laserowej technologii. Ergonomiczny kształt, idealne wsparcia dla dłoni, zarówno dla użytkowników prawo jak i leworęcznych. Zaawansowany sensor laserowy. Scroll zapewnia łatwe przewijanie. Posiada złącze USB.

2

2. Mysz C-Tech Empusa – 80 zł

Mysz komputerowa przeznaczona dla graczy wyposażona w laserowy czujnik o maksymalnej rozdzielczości 3400 DPI. Urzadzenie idealnie nadaje się dla praworęcznych użytkowników, posiada podświetlenie.

3

3. Mysz Rampage SMX-R3 White – 90 zł

Mysz przeznaczona dla graczy komputerowych posiadająca sensor Laserowy. Jej konstrukcja zapewnia wygodne trzymanie nawet przez długi okres czasu. Z komputerem komunikuje się za pośrednictwem portu USB. Urządzenie posiad również możliwość programowania przycisków.

17.04.2017

Dzisiaj do oferty naszego sklepu dołączają myszki dla graczy, bezprzewodowe laserowe:

1

1. Mysz Razer Orochi 8200 – 319 zł

Razer Orochi wykorzystuje najnowszą technologię łączności bezprzewodowej w oparciu o Bluetooth Low Energy, co pozwala na osiągnięcie aż 60* godzin nieprzerwanej gry czy 7 miesięcy regularnego użytkowania bez konieczności ładowania. Ekonomiczny tryb bezprzewodowy z próbkowaniem 125 Hz to idealne rozwiązanie do codziennej pracy z laptopem, podczas gdy ultrapolling 1000 Hz po podłączeniu kabla zapewni najwyższą precyzję podczas intensywnej rozgrywki.

2

2. Mysz Razer Ouroboros – 480 zł

Razer Ouroboros to mysz o symetrycznym profilu. Dzięki temu mogą z niej korzystać zarówno lewo- jak i praworęczni gracze. Z komputerem łączy się drogą bezprzewodową, jednak producent zapewnia, że w dalszym ciągu można liczyć na czas reakcji na poziomie 1 ms. Gamingowy gryzoń jest zasilany przy pomocy pojedynczego akumulatora typu AA (LR6), który pozwala na co najmniej 12 godzin ciągłej, intensywnej eksploatacji. Razer Ouroboros, to kolejny przedstawiciel coraz popularniejszego trendu konstrukcji o “zmiennej geometrii”.

3

3. Mysz Razer Mamba 16000 EU – 680 zł

Razer Mamba to najbardziej zaawansowana gamingowa mysz na świecie. To najlepsze narzędzie dla graczy z pasją i z potrzebą wyrażenia własnego stylu, którzy nie tolerują żadnych kompromisów. Sercem myszy jest doskonały i ultra-precyzyjny sensor, który stanowi ukłon w stronę miłośników najpotężniejszych maszyn gamingowych – dzięki czułości aż 16 000 DPI, sensor Razer Mamba umożliwi komfortową grę w rozdzielczościach 4K i wyższych. Razer Mamba to mysz z charakterem, która gwarantuje niespotykane możliwości personalizacji: konfigurator Chroma pozwoli skonfigurować podświetlenie w 16,8 milionach kolorów, a a plikacja Synapse zapewni najwyższą precyzję i najlepsze doświadczenia, dzięki możliwości dostrojenia czułości co do do 1 DPI.

09.04.2017

Kolejna porcja z oferty myszek przewodowych, laserowych:

1

1. Mysz Quer KOM0568 – 39 zł

Precyzyjna nawigacja dzięki solidnej laserowej technologii. Ergonomiczny kształt, idealne wsparcia dla dłoni, zarówno dla użytkowników prawo jak i leworęcznych, zaawansowany sensor laserowy, scroll zapewnia łatwe przewijanie. Posiada złącze USB, DPI 1000, a Seria Quer gamer dedykowana jest osobom grającym w gry komputerowe.

2

2.  Mysz Quer Gamer 566 – 45 zł

Precyzyjna nawigacja dzięki solidnej laserowej technologii, Ergonomiczny kształt, idealne wsparcia dla dłoni, zarówno dla użytkowników prawo jak i leworęcznych, zaawansowany sensor laserowy. Scroll zapewnia łatwe przewijanie, złącze USB, DPI 2800.

3

3. Mysz Connect IT CI-191 BIOHAZARD – 90 zł

Technologia przewodowa, laserowa. Ilość klawiszy myszy 4 i więcej
Mysz ze scrollem.

4

4.  Mysz A4 Tech V-Track XGame F3 – 110 zł

Najnowsza mysz z serii A4Tech XGame dla graczy wyposażona w nowoczesną technologię V-Track. Dzięki wzmocnionej wiązce świetlnej, która wnika głęboko w strukturę podłoża, mysz działa płynnie i dokładnie na każdej powierzchni 3D, takiej jak puchowa narzuta, szklany stół, marmurowa posadzka itp. W każdej sytuacji podkładka staje się zbędna. Została w najwyższe możliwe parametry techniczne: sensor laserowy, przełącznik rozdzielczości 6DPI (od 100 do 3000 DPI), który umożliwia zwiększanie lub zmniejszanie czułości myszy bez potrzeby instalowania dodatkowego sterownika oraz przycisk 3XFire, umożliwiający za jednym kliknięciem 3-krotny strzał.

19.03.2017

Dzisiaj przedstawiamy myszki bezprzewodowe, laserowe z naszego sklepu. Tradycyjnie już rozpoczniemy od tańszych egzemplarzy, aż po ten najdroższe:

1

1. MYSZ ART AM-95 (MYARTAM-95) – 55 zł

Laserowa mysz działająca w trybie bezprzewodowym przeznaczona dla graczy.
Posiada 5 przycisków oraz rolkę do przewijania. Możliwa jest również regulacja DPI (1000, 1600)

2

2. Mysz Gigabyte Aire M93 Ice Gaming (AIRE M93 ICE) – 180 zł

GIGABYTE ICE Technology™ – Technologia, dzięki której myszkę można używać wszędzie, nawet na szklanej powierzchni biurka. Bateria z możliwością ładowania przez port Micro-USB GIGABYTE Free-Scrolling Technology™. Nachylane pokrętło w 4-kierunkach

3

3. Mysz Thermaltake Theron Plus Laser – 290 zł

Tt eSPORTS PLUS+ (Aplikacja).  Łączność Bluetooth z urządzeniami mobilnymi (iOS/Android). 16.8 M kolorów podświetlenia. 4 oddzielnie zarządzane obszary podświetlenia. Błyszczące wykończenie.

4

4. Mysz Razer Naga Epic Chroma Wireless – 510 zł

Dzięki temu mysz cechuje optymalne dopasowanie do różnych rozmiarów dłoni i rodzajów chwytu, co pozwala swobodnie brać udział w rozgrywkach przez całe godziny. Na nowo uzyskaj przewagę dzięki Razer Naga Epic.

5

5. Mysz Asus ROG Spatha – 800 zł

DWANAŚCIE PROGRAMOWALNYCH PRZYCISKÓW DO GIER MMO ROG Spatha ma w sumie 12 programowalnych przycisków, w tym sześć w zasięgu kciuka. Zapewniają intuicyjne dowodzenie i sterowanie. Idealnie leży w dłoni. Ergonomiczny kształt zapewnia miłe wrażenia dotykowe i reagowanie myszy. Przyciski w myszach do gier przyjmują znacznie więcej nacisku i właśnie dlatego przyciski ROG Spatha wyposażono w trwałe przełączniki Omron® o żywotności 20 mln kliknięć. Ekskluzywne konfigurowalne gniazda umożliwiają również łatwą personalizację.

06.03.2017

Przedstawiamy Wam kilka myszek myszek przewodowych, laserowych z naszej oferty. Zaczniemy od tańszych modeli, aż po te dla najbardziej wymagających:

1

1. MYSZ GEMBIRD OPTYCZNA 1-SCROLL (USB)(MUS-105-G) – 15 zł

Mysz optyczna Gembird 3-przyciskowa w kolorze białym. Wyposażona w sensor optyczny o rozdzielczości 1200 DPI. Długość przewodu wynosi 1.25 m.

2

2. Mysz Logitech B100 czarna – 35 zł

Optical Mouse for Business B100 to mysz optyczna przewodowa marki Logitech w kolorze czarnym. Komunikuje się z komputerem za pomocą interfejsu USB. Posiada 3 przyciski wraz z  rolką do przewijania. Dedykowana dla użytkowników praworęcznych i leworęcznych. Długość kabla 1.8 m.

3

3. Mysz A4-Tech V7m – 70 zł

Mysz optyczna marki A4Tech, koloru czarnego przeznaczona dla graczy. Łączy się z komputerem przewodowo za pomocą złącza USB. Posiada 8 przycisków i rolkę do przewijania. Czułość myszy to 100/3200 Dpi, a częstotliwość próbkowania wynosi 125 – 1000 Hz. Po odblokowaniu Core3 na stronie producenta produkt otrzymuje oprogramowanie Oscar Mouse Editor.

4

4. Mysz Razer Deathadder 2013 – 210 zł

Razer Deathadder 2013 została wyposażona w sensor optyczny 4G o rozdzielczości 6400 DPI. Po bokach myszki w miejscach chwytu umieszczone są gumowane wstawki znanych z innych modeli Razera. Od teraz uchwyt nowego Deathadder’a jest jeszcze lepszy i bardziej pewny.

5

5. Mysz Razer Taipan – 300 zł

“Profesjonalna mysz dla profesjonalnych graczy”. Oparta na najnowszym sensorze 4G Dual Sensor System o czułości 8200 dpi, myszka Razer Taipan jest wyposażona zarówno w czujnik optyczny i laserowy, dzięki czemu pozwala na uzyskanie niespotykanej precyzji, niezależnie od rodzaju nawierzchni.

Advertisements