Bezprzewodowe

18.05.2017

Dzisiaj przedstawiamy Wam myszki bezprzewodowe, laserowe z najwyższej półki, oferta specjalnie dla graczy. Zapraszamy:

1

1. Mysz Gigabyte Aire M93 Ice Gaming – 250 zł

Firma Gigabyte została założona na Tajwanie w 1986 i od samego początku specjalizowała się w produkcji płyt głównych, kart graficznych, laptopów i innej elektroniki użytkowej. Z małej jednoosobowej firmy rozrosła się do prawdziwego giganta zatrudniającego ponad 7000 osób w ponad 40 różnych krajach i będącego prawdziwym specjalistą w swojej klasie, o czym świadczy także fakt, że co roku wypuszczają kilkadziesiąt milionów płyt głównych. Co ciekawe na początku ich pierwszym klientem była do dzisiaj też znana z jakości firma – Alienware. Gigabyte kładzie bardzo duży nacisk na innowacje, dzięki czemu ma często w zanadrzu nowsze i ciekawsze funkcjonalności niż konkurencja. Na przykład Gigabyte jako pierwszy wypuszczał płyty główne w technologii Ultra Durable z wysokiej jakości kondensatorami na mocniejszej płytce drukowanej, dzięki czemu mają one zdecydowanie dłuższą średnią długość życia.

2

2. Mysz Razer Mamba 16000 EU – 740 zł

Razer Mamba to najbardziej zaawansowana gamingowa mysz na świecie. To najlepsze narzędzie dla graczy z pasją i z potrzebą wyrażenia własnego stylu, którzy nie tolerują żadnych kompromisów. Sercem myszy jest doskonały i ultra-precyzyjny sensor, który stanowi ukłon w stronę miłośników najpotężniejszych maszyn gamingowych – dzięki czułości aż 16 000 DPI, sensor Razer Mamba umożliwi komfortową grę w rozdzielczościach 4K i wyższych

3

3. Mysz Asus ROG Spatha – 850 zł

DWANAŚCIE PROGRAMOWALNYCH PRZYCISKÓW DO GIER MMO
ROG Spatha ma w sumie 12 programowalnych przycisków, w tym sześć w zasięgu kciuka. Zapewniają intuicyjne dowodzenie i sterowanie. Idealnie leży w dłoni. Ergonomiczny kształt zapewnia miłe wrażenia dotykowe i reagowanie myszy.
KONFIGUROWALNE GNIAZDA WTYKOWE
Przyciski w myszach do gier przyjmują znacznie więcej nacisku i właśnie dlatego przyciski ROG Spatha wyposażono w trwałe przełączniki Omron® o żywotności 20 mln kliknięć. Ekskluzywne konfigurowalne gniazda umożliwiają również łatwą personalizację.

10.05.2017

Kolejna partia myszek komputerowych, tym razem myszki bezprzewodowe, optyczne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowymi produktami.

1

1. Mysz Everest KM-240 Red – 31 zł

Bezprzewodowa mysz optyczna przeznaczona dla graczy. Posiada 4 przyciski oraz rolkę do przewijania. Ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodne użytkowanie.

2

2. Mysz Tracer Battle Heroes Moro – 39 zł

TRACER Moro to wysokiej jakości bezprzewodowa mysz optyczna zapewniająca perfekcyjną ergonomię pracy z komputerem. Dzięki ergonomicznemu, idealnie dobranemu kształtowi mysz idealnie leży w dłoni, nie powodując zmęczenia w czasie pracy. Dzięki zastosowania prostej i nowoczesnej formy urządzenie spodoba się szerokiej grupie odbiorców. Instalacja urządzenia sprowadza się jedynie do włożenia załączonej baterii oraz podłączenia odbiornika myszy do jednego z wolnych portów USB, bez konieczności instalacji dodatkowych sterowników czy oprogramowania.

3

3. Mysz Everest Gaming Black/Blue – 51 zł

Model: SM-763. Typ: Mysz dla graczy o sensorze optycznym. Komunikacja odbywa się poprzez USB, posiada 6 przycisków. Kolor Niebiesko/Czarny. DPI: 800-1200-1600-2400
Długość kabla: Bezprzewodowa. Posiada też: Plug and Play.

17.04.2017

Dzisiaj do oferty naszego sklepu dołączają myszki dla graczy, bezprzewodowe laserowe:

1

1. Mysz Razer Orochi 8200 – 319 zł

Razer Orochi wykorzystuje najnowszą technologię łączności bezprzewodowej w oparciu o Bluetooth Low Energy, co pozwala na osiągnięcie aż 60* godzin nieprzerwanej gry czy 7 miesięcy regularnego użytkowania bez konieczności ładowania. Ekonomiczny tryb bezprzewodowy z próbkowaniem 125 Hz to idealne rozwiązanie do codziennej pracy z laptopem, podczas gdy ultrapolling 1000 Hz po podłączeniu kabla zapewni najwyższą precyzję podczas intensywnej rozgrywki.

2

2. Mysz Razer Ouroboros – 480 zł

Razer Ouroboros to mysz o symetrycznym profilu. Dzięki temu mogą z niej korzystać zarówno lewo- jak i praworęczni gracze. Z komputerem łączy się drogą bezprzewodową, jednak producent zapewnia, że w dalszym ciągu można liczyć na czas reakcji na poziomie 1 ms. Gamingowy gryzoń jest zasilany przy pomocy pojedynczego akumulatora typu AA (LR6), który pozwala na co najmniej 12 godzin ciągłej, intensywnej eksploatacji. Razer Ouroboros, to kolejny przedstawiciel coraz popularniejszego trendu konstrukcji o “zmiennej geometrii”.

3

3. Mysz Razer Mamba 16000 EU – 680 zł

Razer Mamba to najbardziej zaawansowana gamingowa mysz na świecie. To najlepsze narzędzie dla graczy z pasją i z potrzebą wyrażenia własnego stylu, którzy nie tolerują żadnych kompromisów. Sercem myszy jest doskonały i ultra-precyzyjny sensor, który stanowi ukłon w stronę miłośników najpotężniejszych maszyn gamingowych – dzięki czułości aż 16 000 DPI, sensor Razer Mamba umożliwi komfortową grę w rozdzielczościach 4K i wyższych. Razer Mamba to mysz z charakterem, która gwarantuje niespotykane możliwości personalizacji: konfigurator Chroma pozwoli skonfigurować podświetlenie w 16,8 milionach kolorów, a a plikacja Synapse zapewni najwyższą precyzję i najlepsze doświadczenia, dzięki możliwości dostrojenia czułości co do do 1 DPI.

24.03.2017

Dzisiaj przedstawiamy 4 myszki z oferty myszek bezprzewodowych, optycznych:

12

1. Mysz Titanum TM114T – 19 zł

Mysz bezprzewodowa optyczna marki Titanum w kolorze turkusowym. Posiada 3 przyciskii oraz 1 pokrętło.

13

2. Mysz Manhattan Success – 35 zł

Precyzyjna optyczna technologia umieszczona w nowoczesnej obudowie z mikro odbiornikiem USB. Bezprzewodowa technologia 2.4GHz gwarantuje wolność o efektywnym zasięgu do 10 m. Automatyczny system zarządzania energią zwiększa żywotność baterii
Specjalna szufladka chroni nieużywany odbiornik USB przez zgubieniem oraz zniszczeniem
Ergonomiczny kształt oraz antypoślizgowa powierzchnia myszki zapewniają wyjątkowy komfort pracy. Spód myszki o bardzo niskim współczynniku tarcia zapewnia gładki ruch na każdej powierzchni.

14

3. Mysz Dell WM126 – 79 zł

Komunikuje się z komputerem za pomocą załączonego nano odbiornika USB. Posiada 3 przyciski wraz z  rolką do przewijania. Czułość sensora optycznego myszki wynosi 1000 dpi. Dzięki swojemu klasycznemu kształtowi może być dedykowana dla użytkowników lewo i praworęcznych. Do pracy mysz potrzebuje 1 baterię AA dzięki której może działać do roku czasu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

4. Mysz LC-Power M800BW – 99 zł

Bezprzewodowa mysz optyczna 2,4 GHz z regulowanym DPI (1000/1500/2000 DPI). Posiada programowalne przyciski (oprogramowanie w zestawie). Bezprzewodowy odbiornik USB Plug & Play. Pracuje na wielu powierzniach (z wyłączeniem szkła). Sensor optyczny. Zintegrowana antena zapewnia maksymalne połączenie.

19.03.2017

Dzisiaj przedstawiamy myszki bezprzewodowe, laserowe z naszego sklepu. Tradycyjnie już rozpoczniemy od tańszych egzemplarzy, aż po ten najdroższe:

1

1. MYSZ ART AM-95 (MYARTAM-95) – 55 zł

Laserowa mysz działająca w trybie bezprzewodowym przeznaczona dla graczy.
Posiada 5 przycisków oraz rolkę do przewijania. Możliwa jest również regulacja DPI (1000, 1600)

2

2. Mysz Gigabyte Aire M93 Ice Gaming (AIRE M93 ICE) – 180 zł

GIGABYTE ICE Technology™ – Technologia, dzięki której myszkę można używać wszędzie, nawet na szklanej powierzchni biurka. Bateria z możliwością ładowania przez port Micro-USB GIGABYTE Free-Scrolling Technology™. Nachylane pokrętło w 4-kierunkach

3

3. Mysz Thermaltake Theron Plus Laser – 290 zł

Tt eSPORTS PLUS+ (Aplikacja).  Łączność Bluetooth z urządzeniami mobilnymi (iOS/Android). 16.8 M kolorów podświetlenia. 4 oddzielnie zarządzane obszary podświetlenia. Błyszczące wykończenie.

4

4. Mysz Razer Naga Epic Chroma Wireless – 510 zł

Dzięki temu mysz cechuje optymalne dopasowanie do różnych rozmiarów dłoni i rodzajów chwytu, co pozwala swobodnie brać udział w rozgrywkach przez całe godziny. Na nowo uzyskaj przewagę dzięki Razer Naga Epic.

5

5. Mysz Asus ROG Spatha – 800 zł

DWANAŚCIE PROGRAMOWALNYCH PRZYCISKÓW DO GIER MMO ROG Spatha ma w sumie 12 programowalnych przycisków, w tym sześć w zasięgu kciuka. Zapewniają intuicyjne dowodzenie i sterowanie. Idealnie leży w dłoni. Ergonomiczny kształt zapewnia miłe wrażenia dotykowe i reagowanie myszy. Przyciski w myszach do gier przyjmują znacznie więcej nacisku i właśnie dlatego przyciski ROG Spatha wyposażono w trwałe przełączniki Omron® o żywotności 20 mln kliknięć. Ekskluzywne konfigurowalne gniazda umożliwiają również łatwą personalizację.

Advertisements